Ako vymeniť, vrátiť alebo reklamovať tovar

Áno, to sa môže stať, že si netrafil akurátnu veľkosť prilby či topánok, rukavice ti farebne neladí k bunde alebo si si to len predstavoval inak … Žiadny stres… Pokiaľ išlo o e-shopovú objednávku, máš právo nám tovar vrátit do 14 dňov od doručenia tovaru, bez udania dôvodu prípadne požiadať o výmenu. Tovar pošli doporučene a ideálne poistené (keďže neručíme za jeho prípadnú stratu či poškodenie na ceste k nám) na adresu našej jesenickej predajne – Ke Mlýnu 19, 252 42 Jesenice u Prahy – Kocanda. Tovar nám prosím pošli s kópiou faktury a vyplneným formulárom.

Len si prosím ťa pamätaj, že musí ísť o věci nepoužívané, NEjazdené či poškodené pri manipulácii event. montáži. Věc k nám musí prísť v stavu, jako si ju od nás dostal tzn.v stave nového a perfektného tovaru. Pokiaľ nám pošleš naspäť napr. prilbu, ktorá pripomíná mucholapku, alebo topánky, v ktorých si omylom lietal po poli, než si zistil, že ťa tlačí palec, tak tento tovar posielame naspäť s odkazom na naše obchodné podmienky. Nie je totiž fér potom tieto věci ponúkať ako nové iným motorkárom. To MY nerobíme.

Oficiálny reklamačný poriadok je súčasťou obchodných podmienok

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoNepovoľovať cookies