Bell BULLITT DLX čierna matná

Bell BULLITT DLX čierna matná
Bell BULLITT DLX čierna matná
Bell BULLITT DLX čierna matná
Bell BULLITT DLX čierna matná
Bell BULLITT DLX čierna matná
Bell BULLITT DLX čierna matná
Bell BULLITT DLX čierna matná
Bell BULLITT DLX čierna matná
kód7103595-masterVýrobca Bell
Vyberte variantu
Veľkosť
XS
S
M
L
XL
2XL
Cena s DPH: 550,93 EUR
DoporučiťTlačiťPridať k obľúbenýmPorovnať

Moto prilba Bell Bullitt Flake Blue je inšpirovaná prvý vyrobenú helmou značky Bell a je považovaná za špičku v kategórii moderne klasických heliem. Vďaka výnimočnému tvaru a ultra vysokej kvalite detailov jemoto helma Bullit perfektná voľba pre jazdcov, ktorí hľadajú vintage / retro vzhľad s celotvárovou ochranou.

Moto prilba Bell Bullitt rozhodne nie je technologicky najvyspelejšie helma, ale určite je najviac Cool ... Stelesňuje podstatu retro štýle, vyžaruje klasickým "old school" vzhľadom a zároveň skrýva moderné prvky ako je vložka EPS, kovové vstupné otvory sú a 3D tvarované lícne polstrovanie. Ak chcete ísť v retro vzhľade, moto prilba Bell Bullitt je tá najlepšia voľba.

Helma je vybavená účinným systémom ventilácie, antialergénnym interiérom so všitými striebornými vláknami zaisťujúcimi hygienickú stálosť polstrovanie a výborné antibakteriálne schopnosti.

Skvele riešený tvar škrupiny spolu s vhodne umiestnenými ventilačnými otvormi zaistí rýchly odvod horúceho vzduchu zo škrupiny.

MATERIÁL ŠKRUPINY: ultra nízky profil maximálne odľahčené škrupiny z kompozitu, carbonu, kevlaru. Škrupina je vyrábaná v troch veľkostiach pre dokonalý fit. Extrémne nízka hmotnosť helmy do 1400g minimálne zaťažuje krčnú chrbticu jazdca. Vnútorná škrupina je vytvarovaná z materiálu EPS s premennou hustotou v dvoch rôznych veľkostiach tak, aby zabezpečil čo najlepšie absorpciu energie v dôsledku nárazu.

TECHNOLÓGIE VENTILÁCIA: päť kovových vstupných vetracích kanálov umožňujúcich maximálnu kontrolu regulácie vzduchu vo škrupine

INTERIÉR: 3D tvarované polstrovanie interiéru pre výborný fit. Polstrovanie je plne vyberateľné, prateľné, vyrobené z antialergického materiálu so všitými striebornými vláknami zaisťujúcimi hygienickú stálosť polstrovanie a výborné antibakteriálne schopnosti. 3D polstrovanie je prispôsobené pre montáž komunikátor / interkomu. Polstrovanie je kombinované s luxusným koženým materiálom.

MAGNEFUSION® systém uzatvárania plexi zaisťuje jednoduché a komfortné uzatváranie plexi

K moto prilbe Bell Bullit je dodávané veľké množstvo doplnkových plexi štítov pre vytvorenie vlastného originálneho vzhľadu.

NUTRAFOG II® mimoriadnej hľadí odolné proti zahmlievaniu, poškriabaniu s intergrovanou UV ochranou

Zapínanie je zaistené polstrovaným pásikom s oceľovými D-krúžky a koženou páskou na dotiahnutie.

Rovnako ako ostatné moto prilby značky Bell, je helma Bell Bullitt schválená podľa najnovšieho homologačného zákona ECE 22-05.

ZÁRUKA 5 ROKOV - Výrobca moto prilieb Bell Vám ručí za vynikajúcu kvalitu a perfektné spracovanie, preto sa na helmu vzťahuje jedinečná záruka 5 rokov.

VýrobcaBell
MateriálKompozit
FarbaČierna
Barvačerná
Hmotnosť1400g
Slnečná clonaNie
PinlockNie je
Potrebujete poradiťVáš e-mailMenoVáš telefónPredmetVaša otázka
Odoslať otázku

PopisOtázka na produktTabuľka veľkostí