Jsme MotoVšem… Parta lidí, kteří spojili svou velkou životní vášeň se svou profesí. Ano, řeč je o motorkách a o všem, co k nim patří.

Od „trnitých“ začiatkou roku 2012 sme s Vami ušli kus cesty. Dnes má naša rodinná firma dva moto-shopy (Jesenice u Prahy a Starý Plzenec), v kterých nájdete všetko, čo dnešný motorkár k svojej vášni potrebuje a samozrejme e-shop, který sa radí k predným hráčom českej motorkárskej e-komercie.

Vďaka skúsenosťom celého týmu, osobnému prístupu a výberu kvalitního tovaru, ktoré českým a slovenským bikerom ponúkame, jsme hrdou a pevnou súčasťou českej motorkárskej komunity a sme veľmi radi, že vetšina z vás sa k nám pravidelne vracia alebo k nám posiela nakupovať svojich kamarátov

Sme MotoVšem. Partia, ktorá to robí inak. 

Predajňa Jesenice:

Michal 

Jeho pozícia v MotoVšem by sa dala v žargone talianskej mafie charakterizovať jako „Capo di tutti capi“ čiže šéf vrtkých šéfov patrí k spoluzakladateľom našej firmy. Tento šarmantný pán má u nás na starosti celkový IT servis. Od webu, e-shopu až po účtovné systémy. Kolegovia ho vzývajú ako nového spasitela a všetci sa držíme hesla „Keď ti niečo nejde, skús to vypnúť, zapnúť a potom zavolaj Míšovi“. Keď ho nestretnete v MotoVšem, tak sa asi stará o skupinu svojich vnúčat alebo so svojou ženou lieta po tanečnom parkete. 

Jakub
Jednatel, riaditel, šéf alebo pán vedúci … Duchovný otec a hnací motor MotoVšem v jednej osobe. Jakub je jeden z málo ľudí na svete, ktorý vie riadiť svoju firmu a zároveň sa u toho pozerať na MӿAӿSӿH. Miluje motorky, štvorkolky a hlavne retro motocykly značky JAWA, ktorých má viacej, než by si jeho žena priala. Patrí do ligy akčních otcov, keď čas od času bere svoje deti zo škôlky na štvorkolke :)) 

Zuzka
Veselá, trocha hlučná cestovateľka, ktorá má vždy sbalené kufre na svojej Moto Guzzi V85TT Travel, behom 10-tich minút je pripravená vyraziť na mesačnú expedíciu, spať pod širým nebom, brúsiť nekonečné asfaltové zákruty alebo blúdiť medzi lesami a polnými cestami. Keď potrebuješ poradit s prípravou na cestu cez pol Europy, neváhaj sa obrátit na našu ezoterickú moto-vílu :))

Jirka alias Divočák
Pokiaľ pri návštěve našej pražskej predajne narazíte do niekoho obrovského, plešatého a usmievavého, zrejme ste nabúrali do našeho kolegy Jiřiny. Nebojte sa, naozaj to nie je Shrek, ale chlap, ktorý miluje svoje BMW GS 1150, samozrejme svoju priateľku a moravského vrabca na 100 spôsobov. Jediný „MotoVšemák“ v našej partii, ktorý je aktívnym členom kolieskového klubu.

Honza III.
... preboha, už tretí vo firme. Jednoducho Honza, čo občas príde do práce s buchtama (niekedy s bábovkou). Je to taký "šťoura", preto na Kocande preberá post technického guru, pretože čo nevie, je schopný cez noc vygôgliť, skoro ráno rozobrať a v momente kedy otvárame, už Vás zasype novými informáciami. Má rád pohodlie, a preto do práce a po okolí jazdí na Maxovi od Yamahy.

Anička
Preberá štafetu najmladšieho člena, resp. členky, Motovšemáckej party. Vzhľadom na to, že rodičia sú obaja kovaní motorkári, vsádzame na to, že gény na ulici nenašla, ale zdedila. Okrem toho, že je predajca, stará sa ešte o to, aby ste nás často videli na instagrame alebo faceboku.

Pavel alias Pavlik
Morava nám dala skvelé víno, moravského brabca, olomoucké tvarôžky no a... nášho Pavlíka ;) Absolútne najvyšším prírastkom do našej MotoVšem party je čistokrvný Moravák Pavel. Vraj mu v detstve mamička dávala často piť Granko, a preto sa jeho rastový hormón zastavil až v jeho 40-tich rokoch ;)
Až na Vás na našej predajni v Jesenici začne zhora hovoriť brnenským hantecom hlas, neprepadajte panike. Pod vizážou zarasteného zbojníka sa skrýva veľký sympaťák, milujúci staré motocykle, burčiak, frgále s kakaom, výbornú kávu a slovenské dievčatá.
A podľa nášho obľúbeného seriálu "Priatelia zeleného údolia" ho všetci v MotoVšem oslovujeme Pavlík ;)

Honza
Keď Vám od nás príde špedíciou objednávka ,v ktorej niečo chýba, s najväčšou pravdepodobnosťou za to môže tento „týpek“. Vždy za to dostane od kolegov „kartáč“, ale aj všetko obratom vyrieši. Mimo prácu ho nájdete s nosom v knihe alebo v telocvične, ako dostáva nakladačku v kickboxu.

Kuba alias KuKuba
Pretože už tú jednohu Kubu máme, tak ten druhý ("novší model") dostal alias KuKuba.
"V tom systéme sa nedá nič zarobiť", povedal jeden náš kolega - no a KuKuba to dodnes dáva dohromady. Vo firme sa stará o to, aby každý tovar v eschope bol v správnom chlievičku a bolo tam všetko, čo tam má byť.
... pracuje preto, aby mohol mať fakt veľkú motorku. Zatiaľ otĺka seba a zánovnú Hondu PCX 125.

Lucka
Aby naša MotoVšem partia fungovala aj vo svete dokladov, razítok a účtov, mali sme všetky papiere v poriadku a kamárátili sa s rôznymi štátnymi inštitúciami, to všetko má na svojich ramenách naša účtovníčka Lucka. Keď práve po nás nekontroluje vydané faktury, stará sa o svoje dve malé čertice a jedného rozvrzganého motorkára (čítaj Kubu).
Lucku majú všetci radi, pečie skvelé koláče a každý mesiac nám posiela výplaty ;))).

 

Predajňa Starý Plzenec:

Verča
Táto takmer vždy vysmiatá dievčina stále pobehuje po predajni a niečo rieši. Pohodárka, ktorá vo svojom voľne najradšej vyráža na výlety so svojimi dvoma neposednými dietkami. Miluje okrem motoriek (hlavne svojho Rebela 500), svoje dva chrty, ktoré zachránila z Írska. Keď si deti vezme babička na stráženie vyráža na festivaly alebo na pivko s priateľmi.

Jenda
Nášho Jendu určite neprehliadnete. Keď budete potrebovať poradiť s akýmkoľvek náhradným dielom na motorku, môžete si byť istí, že vám Jenda správne poradí. Vo voľnom čase sa venuje svojim milovaným veteránom, ktorých má doma hneď niekoľko. Má rád plzenské pivko a taktiež je milovníkom dobrej kávy.

 

Predajňa Hradec Králové

Martin alias Tetřev

Marťas je technickým geekem vrtkých moderných vychytávok, ktoré si môžete namontovať do prilby alebo na motorku. Keď si jeho kolegovia berú na montáž interkomu k ruke búracie kladivo a flexu, rázne zakročí a ukáže brunátným kolegom, že veci sa dajú riešiť aj bez použitia hrubého násilia.
Má silný citový vzťah ku svojej Kawasaki ZZR 1400 a páči sa mu hrdzavé dievčatá. Prečo sa mu hovorí „Tetřev“ už vlastne nikdo nevie :)

 


Honza III Anička

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povoliť všetkoNepovoľovať cookies